לייעוץ חינם 077-4366090

התקנת מעלית חדשה

התקנת מעלית חדשה – כיצד עושים זאת נכון?

מעלית היא חלק בלתי נפרד מחיינו כאשר אנו גרים בבניין, בין אם מדובר ברב קומות או 3 קומות. המעלית נחשבת כאמצעי הכרחי וחשוב מאוד  לשיפור איכות החיים עבור דיירי הבניין. בפרט כאשר מתגוררים בבניין בעלי מוגבלויות שונות, קשישים,ומשפחות המגדלות תינוקות וילדים קטנים.

כאשר מחליטים לבצע פרויקט של הוספת מעלית לבניין קיים או לחלופין התקנת מעלית חדשה בבניין, חשוב לפנות לחברה אמינה ומקצועית שתלווה את התהליך לכל אורכו ותיתן מענה לשלל האתגרים העומדים בפרויקט.

מה הם המרכיבים הקריטיים בבחירת חברה לביצוע התקנת מעלית?

כיום ישנן לא מעט חברות המציעות הוספת מעליות לבניינים קיימים. כאשר נציגות הדיירים או אדם פרטי מעוניינים בהוספת מעלית לבניין, זהו תהליך המחייב ניסיון רב בתחום ההנדסה והבנייה,המון יצירתיות ובעיקר מקצועיות, לכן מומלץ לבדוק מה הפרויקט כולל לפני שסוגרים עסקה.

חברת עדי מעליות מציעה מגוון פתרונות ברמה הגבוהה ביותר כיום, פתרונות אשר יותאמו באופן מדויק לבניין אליו מבקשים להוסיף מעלית, תוך התייחסות למבנה, לתנאי הבניין ותכנון המאפשר שילוב מדויק של מעלית אמינה ובניית פיר המותאם לתוואי הבניין.

 

שלבי תהליך התקנת מעלית חדשה:

  1. הוספת מעלית חדשה דורשת תכנון מקדים, הגשת תכניות לוועדות המקומיות וליווי צמוד לכל אורך הפרויקט.
  2. תהליך של הוספת מעלית לבניין והתקנת מעלית חדשה הוא תהליך ארוך, תהליך אשר מצריך ניסיון וידע רב בתחום. לעתים מדובר בפרויקט יקר מאוד הדורש מהחברה אשר מבצעת אותו חוסן כלכלי רב, בחינת חוסנה הכלכלי של החברה המתקינה והניסיון שלה חשובים מאוד. עדי מעליות קיימת מעל 20 שנה ובמהלך השנים צברה החברה ניסיון והן תיק עבודות עשיר ומגוון.
 

בואו לקבל הצעה משתלמת במיוחד

אנחנו מאמינים בקשר וליווי צמוד עם הלקוח במטרה לענות לו על כל הדרישות ולתכנן בקפידה את הפרויקט מהפרט הקטן.

נשמח לעמוד לרשותכם ולתת לכם ייעוץ חינם.

Call Now Button