לייעוץ חינם 077-4366090

הכנת תשתיות ובניית פירים

בחירת מעלית

בחירת סוג הפיר וסוג המעלית אשר יותקנו בבניין תלויים בתוכנית המבנה, בחלל המדרגות ובמבנה הדירות הצמודות לחלל. תוכנית הבניין תיבדק על ידי מתכנן של עדי מעליות, אשר יציע לוועד את הפתרון המתאים ביותר.

פיר פנימי

פיר הנבנה מפרופיל פלדה מחופה בזכוכית מחוסמת או בלוחות גבס, הפיר נבנה בחלל חדר המדרגות. לאור הקלות בחוק התכנון והבנייה ניתן היום להצר את רוחב גרם המדרגות ל- 80 ס"מ, ובכך מתאפשר לעתים קרובות ליצור את החלל הדרוש לבניית פיר פנימי. לעתים יבוצע שינוי פנימי במבנה חדר המדרגות כולו: גרם המדרגות יותאם לחלל הפיר והשיפוץ כולו יחדש את הכניסה לבניין. בניית גרם המדרגות החדש תבוצע ללא הפרעה למהלך התקין של חייהם של דיירי הבניין.

פיר חיצוני

פיר הנבנה מבלוקים ומחגורות בטון או מפרופיל מתכת המחופה בזכוכית מחוסמת. הפיר יבנה תוך התחברות לחלל המדרגות מצידו הקדמי או האחורי של הבניין, ויקבל גימור תואם לגימור הבניין הקיים.
בניית הפיר דורשת חפירת בור בעומק 1.5 מטר מתחת למפלס הכניסה, בנייה של הפיר עצמו ובניית חדר מכונות במקרה הצורך.

מעלית חשמלית ללא חדר מכונה

מעלית גירלס מבוקרת תדר ללא חדר מכונה (MRL).
מנוע המעלית מותקן בתוך הפיר בחלקו העליון, לוח הפיקוד מותקן במשקוף דלת הפיר בקומה העליונה. בעת הפסקת חשמל המעלית יודעת לחלץ את הלכודים במעלית ע"י נסיעה לקומה הקרובה ופתיחת דלתות התא. פעולה זו מתאפשרת בזכות סוללות גיבוי מיוחדות המאפשרות אספקת חשמל זמני למשך החילוץ.
כיום זו הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום המעליות.

מעלית הידראולית

מעלית המופעלת באמצעות בוכנה בלחץ שמן. יתרונותיה: הפעלה שקטה, אפשרות לחילוץ עצמי בעת הפסקת חשמל. ניתן למקם את חדר הפיקוד הרחק מפיר המעלית.

ייעוץ לוועד

מנהל מכירות מטעם עדי מעליות יגיע אליכם לפגישת ייעוץ עם נציגות הבית בנוגע לתהליך התקנת המעלית בבניינכם, בפגישה זו הלקוח יקבל את כל המידע הנחוץ להתחלת הפרויקט, משלב התכנון ועד שלב מסירת המעלית לשימוש הדיירים. בנוסף יינתן מענה וליווי שוטף לוועד ע"י נציג החברה לאורך כל הפרויקט, אשר נמשך בדרך כלל כשישה חודשים.

בואו לקבל הצעה משתלמת במיוחד

אנחנו מאמינים בקשר וליווי צמוד עם הלקוח במטרה לענות לו על כל הדרישות ולתכנן בקפידה את הפרויקט מהפרט הקטן.

נשמח לעמוד לרשותכם ולתת לכם ייעוץ חינם.

Call Now Button