לייעוץ חינם 077-4366090

הוספת מעלית למבנה קיים

הוספת מעלית למבנה קיים

מעלית היא דבר נחוץ בכל בניין בעל מספר קומות. כיום בכל בניין חדש מותקנת מעלית כחלק מהסטנדרט. ישנם הרבה בניינים ישנים שבהם אין מעלית. בניין ללא מעלית מקשה על הדיירים החל מהרגע בו חוזרים מהעבודה, כאשר יש תינוק ואף על קנייה בסופר חושבים פעמיים.

דיירים רבים מתלבטים האם להוסיף מעלית חיצונית לבניין קיים או בית מגורים, הסיבה העיקרית היא מטעמי נוחות וגם בכדי לעלות את ערך הנכס. כיום ישנן דירות בקומה שלישית רביעית ומעלה הנתקלות בבעיית מכירת הנכס בבניינים ללא מעלית אף על פי שהן נמצאות במיקומים טובים ומבוקשים.

חברת עדי מעליות מתמחה זה עשרות שנים בהוספת מעליות לבניינים קיימים, בעשרות השנים האחרונות החברה ביצעה התקנת מאות מעליות בבניינים קיימים ופרויקטים שונים, הניסיון שלנו נותן לנו את היכולת להתמודד עם מגבלות טכניות ומציאת פתרונות יצירתיים לבניינים מכל סוג.

החברה פועלת ומספקת מענה ללקוחות מכל חלקי הארץ כמו כן המעליות אותן עדי מעליות מתקינה מתוצרת שינדלר נחושתן. כחלק מהוספת מעלית לבניין החברה פיתחה פירים שונים ומגוונים אשר נותנים מענה לפרויקטים מסובכים עם ניצול מרבי של השטח המיועד עבור הפיר והמעלית.

עדי מעליות מספקת תכנון מפורט עבור כל פרויקט ופרויקט ומבוסס על מודולים שונים הניתנים לשינוי בהתאמה מושלמת לדרישת הפרויקט. יסודות הפיר מתוכנן בקפידה כך שניתן לחפות את קירות הפיר בחומרים שונים כגון: מראות, לוחות גבס, בידוד, ועוד.

המומחים של עדי מעליות מטפלים ומלווים את התהליך בכל שלבי הפרויקט, החל משלב קבלת ההיתרים לבניה, דרך התכנון והבנייה, הקמת המעלית והשגת תקנים והיתרים מתאימים.
חשוב לציין שהסכם למתן שרות ותיקונים יחתם מול החברה היצרנית של המעלית.

היתרונות בהוספת מעלית לבניין קיים

הוספת מעלית לבניין קיים היא בעלת יתרונות רבים מעבר לנוחות ושיפור באיכות החיים של דיירי הבניין. מעלית מעלה את ערך הדירות באופן ניקר. בקומות עליונות המעלית יכולה להוסיף עד 25 אחוז ויותר לערך הדירה. בנוסף לכל דירה מקומה ראשונה ומעלה יש משמעות אדירה בערך הדירות לאחר שמותקנת מעלית בבניין.

לא פחות חשוב מזה ואחת הסיבות העיקריות שרבים בוחרים להוסיף מעלית לבניין קיים היא במטרה לעלות את רמת החיים במקום המגורים. מעלית בבניין מביאה לשיפור יוצא דופן באיכות החיים של כלל דיירי הבניין.

המגורים הופכים לשקטים ונעימים יותר מאחר והשימוש בחדר המדרגות פוחת באופן משמעותי, בנוסף יש אפשרות לבעלי מוגבלויות שונים וקשישים להישאר לגור בבניין בקומות גבוהות. לעתים יש מצבים בהם בניינים ישנים זקוקים לחיזוק יסודות, חיזוק היסודות מתבצע בזמן ההתקנה ותורם להכנת המבנה לרעידת אדמה אפשרית.

אנחנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך, משלב היתרי הבניה בניית הפיר התקנת המעלית והפעלתה וכמובן לאחר מכן. צרו איתנו קשר ואנחנו נדאג לשאר.

בואו לקבל הצעה משתלמת במיוחד

אנחנו מאמינים בקשר וליווי צמוד עם הלקוח במטרה לענות לו על כל הדרישות ולתכנן בקפידה את הפרויקט מהפרט הקטן.

נשמח לעמוד לרשותכם ולתת לכם ייעוץ חינם.

Call Now Button