לייעוץ חינם 077-4366090

לקוחות ממליצים

לאורך כל הדרך החל מהמשא ומתן ועד להשלמת הקמת פיר המעלית והפעלתה המלאה של המעלית קיבלנו ליווי צמוד, הוגן, ומקצועי. מכלול העבודה היה לא פשוט אך הצוות המקצועי של עדי מעליות ידע לפתור את ולהתגבר על הבעיות תוך כדי עבודה.

קיבלנו מעלית מדהימה וברמת מפרט גבוהה, עדי מעליות אף שיפצה עבורנו את הלובי וגם כאן לשביעות רצוננו המלאה. לאחר 3 חודשים שהמעלית עובדת, בהחלט ניתן לציין את השירות המצוין שאנו מקבלים מחברת שינדלר.

אנו בהחלט ממליצים לכל בניין או ועד בית שמתלבט איזו חברה לבחור לביצוע העבודה לבחור בעדי מעליות.

עופר עוזרי

המאירי 11 תל אביב

אנו דיירי הבית מודים לחברת עדי מעליות על שרות מצוין ועל מסירות ומקצועיות של הצוות שעבד במהלך הקמת הפיר בבניין. השרות היה מהיר אדיב והכי חשוב עמידה בלוח הזמנים שנקבע.

קיבלנו מענה לכל בעיה שעלתה במהלך העבודות, העבודות התבצעו בצורה מקצועית ביותר וללא הפרעה מיותרת להתנהלות התקינה של הבניין.

אנו מודים לכם על הליווי המקצועי אשר ניתן לאורך כל הדרך עד להפעלתה המלאה של המעלית ואף לאחר מכן, נשמח להשתמש בשרותכם המקצועיים גם בעתיד.

ועד הבית

רח' ארלוזורוב 41 בת-ים

שמי יפעת שלו, נציגת בניין ענתות 39 בתל אביב, רוצה לשבח את חברת עדי מעליות אשר ביצעה בחודשים אלו עבודות שיפוץ לרבות, לובי, חדר מדרגות, פיתוח והכנות להתקנת מעלית תוצרת שינדלר – נחושתן בבנייננו.

העבודה בוצעה לשביעות רצונם של כל דיירי הבניין בצורה מקצועית, יסודית ישרה והכי חשוב עמידה בזמנים.

כן ירבו.

יפעת שלו

ענתות 39 תל אביב

אני כוועד בית חיפשתי ועברתי הרבה חברות בתחום ולאחר שנפלתי עם חברה אחרת הגעתי לעדי מעליות, אני חייבת לציין את הליווי הצמוד של שלומי וגבי לאורך כל הפרוייקט מרמת ההצעת מחיר והתכנון ועד לסיום ההתקנה.

ממליצה בחום!

חלי כהן

בואו לקבל הצעה משתלמת במיוחד

אנחנו מאמינים בקשר וליווי צמוד עם הלקוח במטרה לענות לו על כל הדרישות ולתכנן בקפידה את הפרויקט מהפרט הקטן.

נשמח לעמוד לרשותכם ולתת לכם ייעוץ חינם.

Call Now Button